O firmie

Nasza firma istnieje na Śląsku od 1950r. i została założona przez Antoniego Adamczyka - mistrza kamieniarskiego i rzeźbiarza. Obecnie Zakład Kamieniarski ''MAD'' jest kontynuacją tradycji rodzinnej, prowadzoną przez córkę Marię Adamczyk-Dudek - mistrza kamieniarskiego od 1975r.

Od początku swojej działalności Maria Adamczyk-Dudek angażuje się w pracę Cechu Rzemiosł Maria Adamczy-Dudekw Rybniku jako członek zarządu sekcji mineralnej oraz przewodnicząca sekcji budowlanej od 2005r., a także aktywnie działa od 1995r. jako wiceprzewodnicząca komisji egzaminacyjnej przy Izbie Rzemieślniczej w Katowicach w zawodzie: kamieniarz.W 1986r. została odznaczona Honorową Odznaką Rzemiosła przez Centralny Związek Rzemiosła w Warszawie.
W 1996r. została wyróżniona Srebrnym Medalem imienia Jana Kilińskiego za zasługi dla rzemiosła polskiego przez Związek Rzemiosła Polskiego w Warszawie.W 2004r. otrzymała nagrodę Rzemieślnik Roku 2003r. przyznawaną przez Cech Rzemiosł w Rybniku.

Po prawie 70-ciu latach działalności stale cieszymy się dużym zaufaniem klientów, ponieważ nasze wyroby cechuje doskonała jakość i przystępna cena. Właśnie dlatego możemy zaoferować jako jedyni w regionie 10-letnią gwarancję trwałości naszych wyrobów. Naszym atutem jest doskonale wykwalifikowana oraz bardzo doświadczona załoga, dzięki czemu potrafimy zrealizować każde zamówienie od aranżacji po montaż. Starając się sprostać rosnącej konkurencji możemy Państwu zaproponować najniższe ceny nagrobków w rejonie!